Kalite Politikamız

ODABAŞI olarak Araç Üst Yapı ve Treyler üretiminde müşterilerimizin hızla gelişen ve değişen beklentilerini, tam ve zamanında karşılayan, tercih edilen firmalardan biri olmayı ve bu faaliyetleri toplam kalite yaklaşımı üzerine geliştirerek sürekliliğini sağlamayı ve sürdürülebilir bir büyümeyi temel amaç kabul etmekteyiz. Bu amaca ulaşabilmek için temel değerlerimiz şunlardır.

Müşteri Memnuniyeti

Amacımız iç ve dış müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini eksiksiz karşılayarak müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamaktır. Bu yapılırken yasal yükümlülükler mutlaka dikkate alınmalıdır.

Teknoloji ve Kalitede Liderlik

Hedefimiz; ürünlerimize, ürün ve hizmet süreçlerimize uyguladığımız yeni yöntemler ve sürekli iyileştirmeyle ile iç pazarda sahip olduğumuz teknolojik önderliğimizi ve lider kalitemizi dünya pazarına da taşımaktır.

Yan Sanayi ve Servislerimizde Bütünleşme

Yan sanayimiz ve satış sonrası servislerimizle bütünleşerek kaliteli ürün ve müşteri memnuniyetine yönelik karar üretme ve uygulama süreçlerimizin daha verimli olması sağlamaktayız.

Sürekli İyileştirme

Hedeflerle yönetim anlayışı içerisinde sürekli iyileştirme ve “sıfır” hata prensibi kapsamında periyodik gözden geçirme faaliyetleriyle, öneri sistemini de kullanarak ürün, üretim ve kalite verimliliğini arttırmakta, personel kalifikasyonunu sürekli eğitimlerle geliştirmekteyiz. Tüm birimlerimizin sürekli ve ortak çalışmasıyla süreçlerimizi günün değişen koşul ve beklentilerine uygun bir şekilde geliştirmekteyiz. Bunu yaparken günün modern proses iyileştirme ve geliştirme metotlarını kullanmaktayız

Çevreyi Koruma

Yaşadığımız doğal çevreyi ona zarar verebilecek her türlü etkenden korumamız gerektiğinin bilincindeyiz. Bu amaçla çevreyi korumaya yönelik en uygun malzeme ve tekniklerin seçilmesi temel prensiplerimizdendir.