Bu sitedeki tüm içerikler; 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve 556 Sayılı Markaların Korunması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname hükümleri çerçevesinde korunmaktadır.

Bu sitedeki her türlü materyal, ticari marka, diğer fikri mülkiyet konusu ve bütün metinlerin telif hakkı Odabaşı MAkine Otomotiv A.Ş’ ye aittir ve tüm hakları saklıdır. Bu bilgi ve belge ve metinler ile görseller ve logolar üzerinde izinsiz değişiklik yapmak, kopyalamak, kiralamak, iletmek ve yayınlamak ve yayınlatmak yasaktır. Bu siteden alınan materyaller satılamaz ya da başka şekilde kâr amacıyla dağıtılamaz.

Odabaşı Makine Otomotiv A.Ş’ nin internet sitesinde yer alan ve sizlerin paylaşmış olduğu bilgilerin gizliliğinin korunması için Odabaşı Makine Otomotiv A.Ş azami özen ilkesi çerçevesinde gereken tüm önemleri almakta ve bu bilgileri, sıkı güvenlik ve gizlilik önlemleri ile saklamaktadır. Toplanan müşteri bilgilerinin gizliliği, güvenliği ve müşteri istekleri doğrultusunda kullanılması Odabaşı Makine Otomotiv A.Ş. olarak bizim temel yaklaşımımızdır. Müşteri bilgileri mevzuatta belirtilen zorunluluk durumları haricinde hiç bir kişi, kurum ve kuruluş ile paylaşılamaz. Kişisel bilgilerinizin düzeltilmesi, değiştirilmesi veya silinmesi yönünde her zaman talepte bulunma hakkınız saklı olup, info@odabasitreyler.com adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Alınan tüm önlemlere rağmen internet sitesi üzerindeki bilgilerin 3. kişiler tarafından izinsiz olarak, yasaya aykırı bir şekilde ele geçirilmesi ve/veya kullanılmasından Odabaşı Makine Otomotiv A.Ş. sorumlu tutulamaz.

Bu siteyi kullananlar, sitedeki içerikleri dolduranlar yukarıda belirtilen hukuki sorumlulukları okumuş ve kabul etmiş sayılır. Siteyi kullananlar, kendisini doğru biçimde sistemlerimize tanıtmak zorundadır. Buradaki sorumluluk tamamen siz değerli müşterilerimize aittir.

Odabaşı Makine Otomotiv A.Ş.; bu sitenin oluşturulması, üretilmesi ya da iletilmesinde yer alan diğer herhangi bir üçüncü tarafa bu siteye erişim ya da sitenin kullanımına izin vermektedir. Odabaşı Makine Otomotiv A.Ş’ nin açık izni veya onayı dışında 3.kişilerin kullanımından doğabilecek herhangi bir doğrudan, dolaylı, arızi, tali ya da cezai zarar, ziyan, hasar veya tazmininden ötürü sorumlu tutulamaz.

Odabaşı Makine Otomotiv A.Ş.; Uluslararası Standartlar Örgütü (ISO) tarafından düzenlenen ISO 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Standardına sahip bir kuruluş olup, tüm faaliyetlerinin elektronik bilgi varlıklarıyla standarda uygun yürütülmesini garanti altına almaktadır.